Doplnky z betónu

Tak sme sa nakoniec dočkali! Prichádza leto a s ním aj nutkanie posedieť si niekde vonku možno aj v súkromí. Podľa čoho si treba vybrať nábytok do záhrady, na terasu alebo balkón?

Pri výbere nábytku do exteriéru treba myslieť vopred na niekoľko dôležitých vecí. Chceme, aby sa na ňom príjemne sedelo či ležalo, jedlo a oddychovalo, nezavadzal v garáži, vydržal viac ako jednu sezónu a aby sa dobre udržiaval. Oplatí sa mať premyslené, koľko ľudí na ňom bude zvyčajne oddychovať, či má k nábytku prislúchať aj stolík na odkladanie nápojov, jedla a podobne.

Ešte pred kúpou si treba dobre premyslieť či ho máme počas ďalších ročných období kam odložiť a v dnešnej dobe sa už môžeme zamyslieť aj nad tým, či existuje nábytok, ktorý odkladať vôbec nemusíme a nie je náročný na údržbu počas celého roka, nielen sezónne, počas leta.

Typický plastový nábytok, ktorý bol v móde už dávno je cenovo síce najdostupnejší ale jeho životnosť je relatívne nízka. Navyše na slnku môže meniť farby a na uskladnenie potrebuje pomerne dosť miesta.

Počuli ste už o záhradnom nábytku, ktorý je vyrobený z betónu? Betónový exteriérový nábytok má hneď niekoľko výhod. Garden Sofa Four seasons, ktorej konštrukcia je vyrobená z kovu a betónu, vydrží, už ako názov napovedá, vo vonkajšom prostredí celý rok.

Počas chladných ročných období stačí odložiť epedá- samostatné časti sedačky. Práve táto praktická charakteristika vás odbremení od zháňania úložných priestorov pre konštrukciu či dokonca veľkého sťahovania do garáže k rodičom. Ďalšou výhodou betónovej sedačky pre všetky ročné obdobia je jej údržba. Nenáročná a rovnako dlhotrvácna.

Tvar sedenia si môžete navrhnúť sami a sedačku vyrobíme unikátne len pre vás. Exkluzivita sa rafinovane ukrýva v prevedení. Minimalistické línie v kombinácii s moderným dizajnom ju robia nadčasovou a nevšednou. Počas leta, kedy si vyberiete epedá podľa vlastného uváženia alebo počas zimy, kedy nestráca na dizajne a je plne funkčná.

 Tak čo, už ste sa rozhodli, aká bude vaša voľba kvalitného exteriérového nábytku toto leto, teda možno tento a ďalšie roky?

Pozrite sa na betón našimi očami…