Doplnky z betónu

…, že si raz budeme svoju kuchyňu či spálňu vyzdobovať betónovými doplnkami, ktoré majú navyše aj funkčný rozmer.

…, že éra skla či krehkého porcelánu, do ktorého sme sa báli nasypať čo i len oriešky, aby nepukol, skončí.

…, že na scénu príde revolučný betón. Zvládne nielen kešu, ale aj šťavnaté ovocie či grilovačku v letnej kuchynke.

Pomocník do kuchyne 

Doplnky z betónu, ktoré vašu kuchyňu skrášlia a dodajú jej originálny šmrnc, sú dnes dostupné v najrôznejších veľkostiach. Do tých najmenších si môžete nasypať napríklad farebné korenie a oživiť tak celú linku šikovným nápadom. Chcete k mise z betónu doladiť aj iné prvky, no myslíte, že tu sa to začína aj končí? Omyl. Za pomoci odborníkov a ich tvorivosti si vyskladáte súpravu nielen mís, ale aj koreničiek, držiakov na vajíčka, nože či servítky. Výber sortimentu je naozaj široký.

Betón v kúpeľni?

Buďme dobrí k prírode, bude dobrá aj ona k nám. Zabudnime na umelohmotné nádobky na mydlo, ktoré je potrebné stále meniť, lebo sú špinavé od detských rúk, potečené od mydla a mazľavé. Uľahčime to sebe aj zemi a používajme jeden pevný dávkovač, do ktorého môžeme dolievať mydlovú náplň. Je to ekologické a navyše nám už viac nebude vadiť špina na priesvitnej plastovej nádobke. Jednoducho ju nahradíme betónovým pevným dávkovačom. Praktické, čo poviete?

Minimalistické zdobenie

Ak ste sa rozhodli obohatiť svoj dom či byt originálnou dekoráciou, máme pre vás dobrý tip. Stavte na betón. Jednoduchý nápis vyrobený z tohto materiálu na mieru povie všetko za vás. Priezvisko rodiny alebo betónové písmená mena novonarodeného dieťaťa ako ozdoba na stenu. Znie to tvrdo, no pritom je to ladné, jednoduché, dizajnové a navyše osobné.

Pozrite sa na betón našimi očami…