betonova-nadoba-KOLUTY
Betón a interiér

Menej je niekedy viac. Takto možno označiť podstatu minimalizmu, ktorý je v dnešnom svete čím ďalej, tým viac rozšírený a naberá na popularite. Tento smer či životný štýl nájdeme v rôznych sférach života. Jeho obdivovateľom a „vyznávačom“ prináša výhody a každodenné potešenie.

Stretnúť sa s ním môžete každý deň, keďže ho netreba vyhľadávať na verejných priestranstvách alebo cestovať za ním do zahraničia. Dnešným trendom je bývanie v minimalistickom prostredí – v izbe, byte, dome. Ak uvažujete, ako na to a či vám to prinesie uspokojenie, určite čítajte ďalej.

Pocit slobody

Jednou z hlavných výhod minimalizmu je voľný a rozľahlý priestor, kde nič nezavadzia, pretože menej je niekedy viac. Aj malý byt dokáže v minimalistickom štýle pôsobiť rozmerne, ale stále príjemne. Pocit slobody dotvára aj množstvo svetla, ktoré vďaka uvoľnenému priestoru získate.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upracte, roztrieďte, darujte

To je prvý krok k minimalizmu. Upracte svoje veci na miesto a zároveň oddeľte potrebné od zbytočného. Ak vám je ľúto vyhodiť rôzne „spomienkové vecičky“, pokojne ich darujte. Niekoho urobíte šťastným a vaše bývanie odbremeníte od množstva nepotrebných maličkostí.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednoduchý, nadčasový, čistý

Taký by mal byť materiál, ktorý vo vás vyvolá pocit minimalizmu a zároveň uspokojenia. My staviame na nadčasových betónových prvkoch v interiéri, ktoré svojou prirodzenou farbou aj líniou zahrejú na duši. Či už ide o trvalú podlahu, alebo jednoliatu kuchynskú dosku, sme zástancami minimálnych ozdôb. Dekorácie v podobe háčkovaných dečiek alebo kožušiniek, ktoré „skrášľujú“ interiér, ponechajte minulosti. Priznajte betón v interiéri a pozrite sa naň našimi očami.