Inšpirácie, Uncategorized @sk, zahradny nabytok

                                                 

Unikátny dizajn a starostlivo vybrané materiály zahŕňajú v sebe eleganciu, štýl a praktickosť.

Sedačka COMMODUS odráža našu snahu vytvoriť exkluzívny nábytok pre sefistikovaný voľný čas. Spoločnosť Renit beton hľadá riešenia pre dokonalosť svojich produktov. Pri tvorbe sedenia Commodus sme sa priamo opýtali náhodne vybraných zákazníkov, čo im najviac prekáža na ich záhradnom sedení.

Najčastejšie odpovede boli:
– netrvácnosť materiálu poveternostnými vplyvmi,
– v zime, keď sa odložia matrace sedačka je nepekná,
– nemožnosť sa bežne dostať pod sedačku a pri upratovaní je pod sedačkou plno lístia, pavučín, pavúkov a prachu,
– náročná starostlivosť,
– nepohodlné sedenie, dizajn či tvar.

Na, čo sme hrdí?
Na celom koncepte záhradného nábytku sa podieľajú len slovenskí výrobcovia a dodávatelia.

Opis COMMODUS sedačky.
Sedenie je vyrobené z pevnej kovovej konštrukcie v kombinácii s moderným pohľadovým betónom. Tieto materiály sú plne odolné voči poveternostným podmienkam a náhlym zmenám počasia. Farba konštrukcie, ako aj betónových platní sa dá jednoducho vybrať tak by, čo najviac spĺňala predstavy zákazníka a nenarušila prostredie, do ktorého je určená Sedáky s pamäťovou penou zaručujú pohodlné sedenie, pričom povrch sedákov a operadiel je potiahnutý hydrofóbnou textíliou, ktorá zaručuje bezchybný vzhľad, aj napriek kontaktu s vlhkosťou a UV žiarením. Rovnako farbu textílie aj ozdobných vankúšov si vyberiete podľa vlastného vkusu. Na zimu stačí odložiť epeda a váš záhradný nábytok bude aj naďalej štýlovým a netradičným doplnkom v záhrade.

Commodus je určená ako pre domáce prostredie tak aj pre podnikateľské priestory. Vyznačuje sa veľkorysými rozmermi a rozmanitou variabilitou ukrytou v troch základných variantoch, ktoré sa dajú jednoducho skladať ako lego do požadovaného tvaru a veľkosti.

Vo svete dizajnu platí predovšetkým jednoduchosť, elegancia a čisté línie. Zároveň sa kladie dôraz na kvalitu, pekný dizajn a funkčnosť. Už dávno sú preč časy, keď si ľudia kupovali lacné plastové súpravy, ktoré po sezóne mohli vyhodiť do koša. V súčasnosti dbajú na kvalitu, ktorá je síce finančne náročnejšia, ale vydrží dlhé roky.

Related Posts