Novinky

Veľkoformátové betónové obklady sa tešia čoraz väčšej obľube. Obľúbené sú pre ich čistý, no nevšedný vzhľad v aplikáciách, ako napríklad krbové obloženia, televízne steny, 3D dekoračné steny. Veľkoformátové betónové obklady sú dokonalým moderným prístupom k potrebám exteriérového a interiérového dizajnu obytných alebo komerčných priestorov..

Ďalším dôvodom, prečo sú tak obľúbené, je, že zvyšujú priestrannosť miestnosti. Väčšie obklady znamenajú menšie škáry a tiež ich menšie množstvo. Znamená to menšie prerušovanie priestoru. To vytvára ilúziu väčšieho priestoru aj pri malých miestnostiach. Tento efekt môžete ešte podporiť použitím svetlejších farieb, ktoré budú odrážať svetlo.

Veľkoformátové obklady sa vďaka svojim rozmerom dajú ľahko rezať do akéhokoľvek tvaru a veľkosti, čo z nich robí všestranný kúsok. Okrem pokrytia stien sa dajú využiť ako dekorácia či obklad kuchynského ostrovčeka, ako 3D dekoračné steny.

Veľkoformátový obklad je esteticky krásny, odvážny, elegantný, štýlový. Väčšie obklady tiež umožnia vysokú úroveň jednotnosti a výsledkom je naozaj bezproblémový dizajn. Použitie veľkého obkladu znamená použitie menšieho počtu obkladu, čo zodpovedá menšiemu počtu zoskupení. Redukcia zoskupení znamená vizuálnu kontinuitu obkladu po inštalácii. Na tomto druhu obkladov oceníte aj jednoduchšiu údržbu.

Veľkoformátový obklad bol druhým produktom spoločnosti Renit beton, hneď po veľkoformátovej dlažbe v roku 2003. V našom showroome Vám radi ukážeme možnosti obkladu a poradíme s výberom, rozmerom a vhodnou farbou pre Váš interiér i exteriér.