Scroll Top

Neobyčajné kancelárie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Oživiť kancelárske priestory prakticky, no zároveň nevšedne si vyžaduje poriadnu dávku inšpirácie. V Renite vám okrem betónových prefabrikátov radi ponúkneme aj samotnú ideu, ako a s čím skombinovať betón na vašom pracovisku, či už ide o doplnky alebo prefabrikáty väčších plôch, ako sú podlahy a obklady. Ponúkame niekoľko produktov, o ktorých ste možno ani netušili, že môžu byť vyrobené aj z tohto materiálu a dokonale zapadnúť do pracovného prostredia.

Koniec prehnanosti

Neporiadok a rozhádzané papiere po stole pozná azda každý z nás. Vyhovárame sa na vyťaženosť, no z času na čas je potrebné naozaj upratať celú pracovnú plochu. Farebné zakladače síce vyzerajú hravo, no minimalisti určite viac ocenia štýlový, pritom na pohľad jednoduchý druh tejto kancelárskej pomôcky. Do decentného prostredia sa totiž hodia skôr úložné doplnky v troch odtieňoch sivej ako v troch fosforeskujúcich farbách. Na stole tak zavládne poriadok a vaše pracovné miesto sa bude zároveň vyznačovať jednoduchosťou, štýlom a eleganciou.

Krok k dokonalosti

Aj napriek tomu, že v dnešnej dobe využívame na čerpanie informácií najčastejšie internet, nezabúdame ani na knihy. Tie majú, samozrejme, okrem svojich múdrostí ešte jeden význam, ktorý sa využíva nielen v domácich knižniciach, ale aj v tých kancelárskych. Knihy si radšej ako do škatule vystavíme na policu, kde v tej chvíli plnia aj estetickú funkciu. Uznajte, knižné zarážky medzi nimi vyzerajú ozaj elegantne.

Nezabudnite na kvety

Aj medzi chladnými múrmi by sme mali dať priestor zeleni. Ak nemáte čas starať sa o záhony kvetov, na kancelárskej parapete uprednostnite niečo malé, no zároveň živé. Na výber druhu či čeľade rastlín síce experti nie sme, no radi poradíme, do čoho jednotlivé okrasy vložiť. Vyrobíme vám kvetináče aj malé kvetináčiky, biele aj antracitové, lesklé aj matné. Výber je naozaj široký, stačí sa len rozhodnúť.

A nakoniec dokonalé maličkosti

Váš konferenčný stolík, pri ktorom vítate návštevu alebo rokujete, si zaslúži trochu jemného rozptýlenia. Čo tak oživiť okolie tabuliek a grafov nádobou rôznych tvarov s ovocím pre návštevu či klienta? Ak zaujme na prvý pohľad, môžete to využiť na spontánny rozhovor o betónovom doplnku a navodiť tak príjemnú atmosféru.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]