Betón a interiér

Nie je kuchyňa ako kuchyňa. Niektorí ľudia ju stále berú len ako priestor, kde si môžu pripraviť chutné pokrmy a najesť sa, iní už dávno pochopili, že práve tento priestor má splniť účel, na ktorý je predurčený, ale vďaka novým trendom môže byť reprezentatívnym priestorom domu či bytu. Kuchyne preto majú rôzne veľkosti a farby, robia sa na mieru a plnia najrozličnejšie požiadavky a túžby svojich majiteľov. Od dizajnu kuchynskej linky, kuchynských ostrovčekov, nábytku, samotných spotrebičov až po tie najmenšie detaily a doplnky.

A to všetko sa dá zrealizovať jedinečne, štýlovo a s nadčasovým nádychom. Presvedčte sa sami a nechajte sa uniesť čarom kuchyne, ktorá v sebe snúbi funkčnosť a originalitu použitím pohľadového betónu ako unikátneho architektonického prvku.

Kuchynská doska je základ. Má neodmysliteľnú funkciu a je akýmsi základným ostrovom celej kuchyne. Ideálnym riešením je práve doska z pohľadového betónu, nakoľko rôzne možnosti pigmentácie umožnia jej súlad so zvyškom kuchynského interiéru a jej údržba je skutočne nenáročná.

Ak použijete pohľadový betón a necháte si urobiť kuchynskú dosku z neho a na mieru, tak si buďte istí, že táto doska nechá vyniknúť akýmkoľvek kuchynským doplnkom na nej samotnej.

A tieto doplnky môžu byť rovnako z pohľadového betónu. Od misiek na jedlo, ovocie, zeleninu, ktoré sú samozrejmosťou v rôznych farbách a veľkostiach, cez šálky na kávu alebo dokonca miniatúrne a milé stojany na vajíčka, ktorých varenie na mäkko či natvrdo si môžete odsledovať na nástenných a majestátnych betónových hodinách.

Ak ste fanúšikom kvetín a rastlín, pričom vo vašej kuchyni sa vyskytujú rôzne bylinky na prípravu jedál, je skvelé vedieť, že im môžete zadovážiť kvetináče presne podľa vašich potrieb a predstáv. A áno, aj tie budú z pohľadového betónu.