Betón a interiér, Doplnky z betónu, Inšpirácie, Novinky

Chcete si skrášliť domácnosť poctivou remeselnou výrobou? Rozžiarte svoj domov elegantnými betónovými dekoráciami vo farbách roka 2021. Je to ultimátna trefa do čierneho. To na betón.
Aké sú farby roka 2021?
Spoločnosť Pantone Color Institute vyhlási každý rok farbu, respektíve farby, ktoré ho ovládnu. V roku 2021 sa do hľadáčika spoločnosti dostali dokonca až dve farby, ktoré nám budú v tomto roku spríjemňovať život.

Výraznejšou z nich je farba Illuminating Yellow, vo voľnom preklade žiarivá žltá. Decentne jej supluje fádnejšia sivá s názvom Ultimate Grey.

Spoločne tvoria zohranú dvojku. Tešiť sa na ňu môžeme v módnych kúskoch, umení či architektúre.
Interiérový a exteriérový dizajn v duchu roka 2021
Máte pocit, že z vašej domácnosti vyprchala sviežosť, imidž, štýl? Alebo sa vám zdá, že jej skrátka “niečo chýba”? To “niečo” je možno práve betónová dekorácia.

Možno ste si všimli, že interiérovému dizajnu aj architektúre v súčasnosti kraľuje industrializmus. Odhalené krivky sú trendy. Zo stien vytŕčajú medené trubky, oceľové lampy na šnúrach. Múry bez omietky odhaľujú červené tehly či sivý betón.

Práve posledný spomenutý je aktuálne veľmi žiadaný. Vyrobíme vám betónový dekoratívny kúsok vo farbách roka 2021 na želanie. Naše výrobky sú moderné a hodia sa do každej domácnosti.