Betónová dlažba

Nové trendy výstavby terás sa čoraz viac prikláňajú ku kombinácii prírodných materiálov, ktoré nechajú vyniknúť aj tie najmenšie detaily a doplnky. Ideálnou kombináciou je drevo a štýlovo nezameniteľný pohľadový betón. Ten je známy svojou trvácnosťou, ľahkou údržbou a výbornými vlastnosťami, ktoré odolávajú teplotným výkyvom medzi ročnými obdobiami.

Dlažba z pohľadového betónu má svoju nespornú výhodu aj v tom, že sa pokladá na tkzv. štrkové lôžko a tak je absolútne flexibilnou pri výmene a jej majiteľ sa nemusí obávať náročného sekania, ak by sa rozhodol po čase dlažbu premiestniť alebo vymeniť. Dizajnéri myslia aj na osobitý vkus každého človeka a preto sa dá pohľadový betón kolorovať do rôznych farieb a vášmu štýlu sa vie prispôsobiť aj tvarom a rozličnými veľkosťami.

Ak máte na záhrade bazén a zvolíte obklad z betónu, vaša domáca vodná oáza dostane zrazu úplne iný vizuálny rozmer. Majestátny a nezabudnuteľný. Ak by ste chceli zvoliť k betónovému obkladu a dlažbe rôzne doplnky, tiež máme dobrú správu, nakoľko z pohľadového betónu sa dá vyrobiť skutočne čokoľvek, od lavičiek, ktoré môžu byť v zime dokonca zateplené, až po kvetináče, popolníky či šálky na kávu, ktorú si na vašej jedinečnej terase či záhrade vychutnáte ešte viac!